Modrá třída

13. 2. 2014

15 dětí, 2 učitelky - p1000441.jpgspeciální pedagog a logoped)

V této třídě se děti kromě všech běžných činností věnují intenzívně rozvíjení komunikačních schopností. Logopedická péče prolíná celým dnem (fixace a automatizace správné výslovnosti, naslouchání, vyprávění, ...). Speciální pozornost je věnována cvičení v rámci kolektivní a zvláště individuální terapie. ...

Více o logopedii ve stejnojmenné rubrice tohoto webu.

Modrou třídu najdete v přízemí budovy, vstup hlavním vchodem.

Celý příspěvek | Rubrika: Třídy | Fotografie: Modrá třída

Žlutá třída

13. 2. 2014

p1000446.jpg15 dětí, učitelka (logopedická asistentka) a speciální pedagog

Žlutá třída se nachází v přízemí budovy, vstup hlavním vchodem a přes společné sociální zařízení spodních tříd.

V této třídě je věnována zvýšená péče logopedické práci s dětmi, a to formou kolektivních činností i každodenní individuální terapie.

Celý příspěvek | Rubrika: Třídy | Fotografie: Žlutá třída

Červená třída

6. 2. 2014

p1000461.jpg28 dětí staršího věku, obvykle 4,5 - 7 let, 2 učitelky.

Červená třída se nachází v 1. patře  budovy. Vstup z horní části zahrady a pro rodiče dětí z jiných tříd z chodby nad centrálním schodištěm. Tato třída je vzhledem ke své poloze "scházecí" a "rozcházecí", tzn., že před 7. hodinou ráno a po 15.45 odpoledne se v ní sejdou děti z celé školky.

Celý příspěvek | Rubrika: Třídy | Fotografie: Červená třída

Zelená třída

6. 2. 2014

pc020059.jpg28 dětí mladšího věku, obvykle 3 - 4,5 -letých, 2 učitelky.

"Zelená" třída je umístěna v prvním patře, v jižním křídle MŠ.

Vstup do šatny z horní části zahrady.

Do sedmi hodin ráno se děti scházejí v "Červené třídě", odtud se opět rozcházejí po 15.45.