20. 2. 2014

Provozní doba mateřské školy je 6.15 - 16.30 hodin.

Obědy na následující den se odhlašují do 12.30 hod., v pondělí nebo po svátcích do 8 hod. ráno téhož dne. První den nepřítomnosti, pokud jej neodhlásí, mohou si přijít rodiče pro oběd do jídlonosičů, a to v době 11 - 11.15h.(případně přinést jídlonosiče ráno).

Doba pro vyzvedávání dětí po obědě nebo odpoledne se liší v různých třídách a je uvedena na nástěnkách v šatně. Tam je také často uvedena řada informací k programu dětí.

Do školky děti potřebují: bačkůrky, plastový hrneček, pyžamo, kartáček na zuby a pastu, vhodné oblečení a obuv pro pobyt ve třídě i venku (přiměřeně teplé, nepromokavé, s možností umazání např. při sportovních činnostech...), holínky, pláštěnku, v létě pokrývku hlavy, papírové kapesníky a rezervní oblečení pro případ "nehody"(prádlo, ponožky, triko, punčocháče).

Svoje případné připomínky a problémy mohou rodiče řešit s učitelkou ve třídě nebo po domluvě s ředitelkou MŠ.